Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Osmaniye, Konya, Mersin, Şanlıurfa ve Kahramanmaraş İllerinde 48 Okul Bina ve Eklentileri Çatı GES Yapım İşi Sonuç Bildirimi

İdaremizce ihalesi gerçekleştirilen Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Osmaniye, Konya, Mersin, Şanlıurfa ve Kahramanmaraş İllerinde 48 Okul Bina ve Eklentileri Çatı GES Yapım İşi için değerlendirme süreci tamamlanmış olup; YEO ELEKTRİK OTOMASYON A.Ş. - SEİSO ENERJİ SİSTEMLERİ MÜH. SAN. VE TİC. A.Ş. İŞ ORTAKLIĞI firmasına KDV hariç 42.394.037,00 TL (KırkikimilyonÜçyüzdoksandörtbinOtuzyedi Türk Lirası) bedel ile ihale edilmiştir.

Milli Eğitim Bakanlığı ile yaptığımız ortak proje sonucu , okul çatılarına yapılacak olan güneş panellerinin, çatılara montajı esnasında personel güvenliğini sağlamak amacıyla ihtiyaç duyulan yatay yaşam hatları ve dikey yaşam hatları kurulumunu tamamladık.

Bu projede YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş. ile birlikte çalıştık. YEO - Alman KFV firmalarının iş ortaklığını yaptık.

Çatıların kaplama tiplerine göre ; sandviç panel kaplama , kiremit kaplama ve kenet sac kaplama tipi çatıların her birine uygun metotlarda yatay yaşam hattı kurulumunu gerçekleştirdik.

YEO ve SEİSO ile KFW Projemiz daha temiz bir çevre ve gelecek nesiller için kurulan eğitim kuruluşlarına faydalı bir çalışmadır.

YEO Teknoloji Enerji ve Endüstri A.Ş.

Kurulduğu günden bu zaman kadar 17 yıl içerisinde enerji üretiminden iletimine ve dağıtımına, akıllı ve verimli elektrik enerjisi çözümleriyle elektrifikasyonda ve otomasyonda lider firma pozisyonuna ulaşmıştır. Güçlü teknik tecrübesi ve birikimiyle, geniş ve tamamlayıcı portföyüyle YEO otomasyon, dijitalizasyon ve elektrifikasyon alanlarında en modern çözümleri sunmaktadır.

Projeleri EPC temelinde dizayn, mühendislik, tedarik, entegrasyon, montaj ve devreye alma süreçlerinin tümünü kapsayan bir şekilde yürütmekteyiz.

SEİSO

160 MW'ın üzerinde uygulama tecrübesi ve kendi güneş santrali yatırımları ile sektörün en eski oyuncularından olan SEİSO, 2016 yılından bu yana Japon PANASONIC firmasının tek yetkili distribütörüdür.

Alman Kalkınma Bankası (KfW)

KfW Bankaları Grubu, Federal Birlik ve Eyaletlerin sahip olduğu bir kalkınma bankasıdır. KfW özellikle orta ölçekli işletmeler, iş kurma, çevre koruma, konut ekonomisi, alt yapı, eğitim teşviki, proje ile ihracat finansmanı ve kalkınma işbirliği alanında ekonomik, sosyal ve ekolojik hayat şartlarının sürdürülebilir olarak iyileştirilmesini desteklemektedir.


Alman Kalkınma Bankası Federal Hükümet’in talimatıyla Türkiye’yle mali işbirliği çerçevesinde kullanıma sunulan kredi ve finansmanların uygulanmasından sorumludur. Alman Kalkınma Bankası özellikle de Türkiye gibi gelişmiş eşik ülkelerde kendi imkânlarını giderek daha fazla kullanıma sunmaktadır. Türkiye’de 50 yıllı aşkın başarılı mali işbirliği çerçevesinde ülkenin çeşitli belediyelerinde atık su arıtma tesislerinin iyileştirilmesine yönelik 20 proje altyapı yatırımının yanı sıra çok sayıda proje gerçekleştirildi. KfW’nin mali işbirliği şu anda küçük ve orta ölçekli şirketlerin teşvik edilmesine ve yenilenebilir ile verimli enerji alanında yoğunlaşmaktadır. Projeler doğrudan Türk devleti veya ortak bankalar tarafından uygulanmaktadır.

- İletişime Geçin

Her türlü görüş ve sorunlarınız için bizi aramanızı bekliyoruz.

Adres

Evliya Çelebi Mahallesi Ümmet Sokak No:6 / 1-2 Tuzla - İSTANBUL

Haritada Gör

Sosyal Medya

- Bize ulaşın