MMK Metalurji Hatay Dörtyol ve Dilovası tesisleri yatay ve dikey yaşam hattı projeleri tamamlandı.

Şirketimiz ihalesini kazandığı MMK Metalurji Hatay Dörtyol ve İzmit Dilovası tesislerinin yatay ve dikey yaşam hattı uygulamalarının kurulum işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlayarak teslimini gerçekleştirmiştir.

Kendi alanında uzman olan mühendis ve kurulum ekibi tarafından yoğun bir çalışma temposu sonunda , bu büyük projenin eksiksiz tamamlanmasıyla birlikte, test ve kabul işlemleri başlamıştır.
Yapılan test ve kullanım talimatlarının mühendislerimiz tarafından seminerler verilerek MMK çalışanlarına gösterilmesiyle tamamlanmıştır.

MMK Metalurji

2.3 milyar USD yatırım ile hayata geçen, MMK Grubu’nun Türkiye’deki iştiraki MMK Metalurji, Hatay-Dörtyol ve Kocaeli-Dilovası bölgelerindeki tesislerinde hizmet vermektedir.

Dünyanın en büyük çelik üreticilerinden ve Rus Çelik Sektörü’nün lideri olan MMK Grup PJSC, Türkiye’nin geleceğine inancı ile 2007 yılında Türkiye’de yatırım kararı almıştır. 2010 yılı Mart ayında ilk tesisini devreye almış ve Mart 2011’de üretim hatlarını faaliyete geçirmiştir. %100 pay sahipliğiyle hayata geçirilen yatırım projesi, Türkiye’de özel sektör tarafından sıfırdan kurulan en büyük sanayi kuruluşları arasındadır.

MMK Metalurji Türkiye’nin önde gelen demir-çelik üreticilerinden olup Akdeniz ve Orta Doğu ülkelerinin boyalı ürün imalatçıları arasında ise lider pozisyonda yer almaktadır. Galvaniz ve boyalı metal üründe geniş üretim yelpazesine sahiptir.

  • 1.2 milyon ton kapasiteli asitleme hattı
  • 755.000 ton kapasiteli soğuk kompleks tersinir hadde
  • 900.000 ton kapasiteli galvaniz hattı
  • 400.000 ton kapasiteli boyama hattı
  • 680.000 ton kapasiteli kesme ve dilme hattı
  • 12 milyon ton yükleme-boşaltma işlemini sağlayabilme özelliğine sahip liman

- İletişime Geçin

Her türlü görüş ve sorunlarınız için bizi aramanızı bekliyoruz.

Adres

Evliya Çelebi Mahallesi Ümmet Sokak No:6 / 1-2 Tuzla - İSTANBUL

Haritada Gör

Sosyal Medya

- Bize ulaşın