DEKRA, kurulduğu 1925 yılından bu yana güvenliği sağlıyor. İnsanların bu temel ihtiyacı, tüm kıtalarda, 60'tan fazla ülkede 45.000'den fazla kişiden oluşan iş gücümüz, kapsamlı uzmanlık, geniş kapsamlı hizmetler ve tutkulu bağlılıkla karşılanmaktadır.

90. yaş günümüz olan 2015'te, şirketimizin tarihinde yeni bir çağın şafağında durduk. Kurucu atalarımızın yasal misyonunu önümüzdeki on yıl için stratejik kurslar bağlamında yönlendirdik. Yolda, işte ve evde - DEKRA'nın yetenekli uzmanları, yaşamın tüm önemli alanlarında daha fazla güvenlik sağlar. 100. yaşımıza kadar “güvenli, emniyetli ve sürdürülebilir bir dünya için küresel bir ortak” olma vizyonumuz gerçeğe dönüşmelidir.

DEKRA Mührü, güvenlik, kalite veya sürdürülebilirlik gibi belirli standartları resmi olarak karşılayan ve bunlara uyan şirketlere, ürünlere veya kişilere verilir. Bağımsız ve tarafsız bir kuruluştan gelen açık ve şeffaf bir performans kanıtıdır. DEKRA Seal güvenilirliği ve şeffaflığı DEKRA için son derece önemlidir. Bu nedenle kullanılan kriterler DEKRA Seal veri tabanımızda açıkça belirtilmiştir.

- İletişime Geçin

Her türlü görüş ve sorunlarınız için bizi aramanızı bekliyoruz.

Adres

Evliya Çelebi Mahallesi Ümmet Sokak No:6 / 1-2 Tuzla - İSTANBUL

Haritada Gör

Sosyal Medya

- Bize ulaşın