Bursa Osmangazi Belediyesi merkez bina çatısı üzerine yatay yaşam hattı sisteminin projelendirilmesini ve kurulumunu gerçekleştirdik. Belirtilen Yatay Yaşam hattı standartlara uygun olarak düşüş durdurma ve yaşam hattı malzemelerinin sağlanması ve ilgili standartlar ve proje kapsamında montaj işlerini, izolasyon işlerini, montaj ve izolasyon işlerinin tamamlanması sonrasında kullanma ve kaza anında kurtarma konularını içeren eğitimlerin verilmesini kapsayan uygulamaları başarı ile sonuçlandırdık.

Bursa Osmangazi Belediyesi

Adını Osmanlı Devleti’nin kurucusundan alan, Bursa’nın en büyük ve merkez ilçesi Osmangazi, üzerinde yaşayan 3 medeniyetin derin izlerini taşıyan tarihi bir ilçedir. Marmara Bölgesi’nde yer alan ilçemiz, 862.516 nüfusu ve 71.400 hektar alanıyla ülkemizdeki 56 ilden daha büyüktür.  

136 adet mahallesi, 8.802 sokak ve caddesi bulunan Osmangazi, Bursa’da sosyal hayatın ve ekonominin de merkezidir.

Osmangazi; tarihi kültürel zenginlikleri, dağı ve kaplıcalarıyla bir turizm kenti, eşsiz tabiatı ve verimli ovasıyla bir tarım kenti, endüstriyel tesisleri ve sanayisiyle de bir sanayi ve ticaret kentidir. Farklı iş alanlarını barındıran ilçemizde bu nedenle gündüz nüfusu 1 milyonu geçmektedir.

İlçemizde, otomobil, otomobil yan sanayi, dokuma sanayi, havlu sanayi, trikotaj sanayi, kundura sanayi, tarım araçları sanayi, mobilya sanayi, deri, plastik sanayi, makine ve madeni eşya yapımcılığı, elektrik motoru sanayi, döküm sanayi, marangoz makineleri sanayi, kaynak makineleri sanayi, soba sanayi, bıçakçılık sanayi çok gelişmiştir. Bunların dışında yağ ve un fabrikaları üretim yapmaktadır. Osmangazi’de ayrıca sosyal hayatı canlandıran 554 restoran, sinema ve alışveriş merkezleri ve 88 otel yer almaktadır.

Osmangazi; Bursa'nın ekonomik ve kültürel açıdan da en gelişmiş ilçesidir. Eğitim yönünden Türkiye ortalamasının çok üzerinde olan ilçemizde okur yazar oranı. % 99'dur.

- İletişime Geçin

Her türlü görüş ve sorunlarınız için bizi aramanızı bekliyoruz.

Adres

Evliya Çelebi Mahallesi Ümmet Sokak No:6 / 1-2 Tuzla - İSTANBUL

Haritada Gör

Sosyal Medya

- Bize ulaşın