Şirketimiz;1970 yılında Zekai Göver tarafından Karaköy`de kurulmuş ve Göver Çelik Halat İth.İhr.San. ve Tic.Ltd.Şti. ünvanını almıştır. Küçük bir ticarethane ile başlayan bu girişim, alanında güvenilir, tecrübeli ve saygın bir şirket halini alarak bugünlere gelmiştir.Bundan sonra da 2.ve 3.nesil yönetim ve kadrosuyla bu haklı unvana yakışır bir şekilde yoluna devam edecektir.

İnsan ilişkilerimizde güvenilir kişiler ararız ancak güvendiğimiz insanlar ile sosyal bağ kurarız. Güvenmediğimiz insanlarla ilişki kurmayız bu kural insanlar ve firmalar içinde geçerlidir. Eğer bir firma karanlık faaliyetlere veya şefaf olmayan yollara düşerse müşterilerini kaybeder. Bu yüzden güvenilir bir firma olarak yolumuza yıllardır devam edebiliyoruz.

Sizlere başta çelik halat ve zincir olmak üzere eksiksiz bir kaldırma ve yükleme ürün yelpazesi sunmaktayız. Bunu yaparken de her türlü ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmek için stoklarımızı oldukça geniş tutmaktayız. Ürünlerimiz; Vinç, Demir Çelik, Denizcilik, Asansör, Balıkçılık, Otomotiv, Madencilik, Mimari, Telesiyej, inşaat ve diğer birçok sektöre hitap etmektedir. Fiyat uygunluğu ve dürüst hizmet anlayışını kendisine ilke edinmiş; birçok kamu, kurum ve kuruluşlara, özel sektör ile sanayimizin önde gelen firmalarına hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizde ithal, yerli ve özel sipariş için üretilmiş ürünlerden oluşmaktadır. Ürün seçiminde firmanın uluslararası kalite ve sertifikaları göz önüne bulundurularak, titizlikle yapılan incelemeler sonunda alım-satım işlemleri yapılmaktadır.

Ana ilkemiz: Kendi alanımızda sizlere en iyi ve en doğru hizmeti sunmaktır. Bu anlayış ile daima ürün kalitemizi ve yelpazemizi artırmaya devam ediyoruz. Satışta ve üretimde kullandığımız ürünleri seçerken daima Türk ve Dünya Standartlarına uygun olması şartını yerine getiriyoruz. Satış sonrası kendi dalında uzman olan teknik ekibimizle 24 saat hizmetinizde olmaya devam edeceğiz. Her türlü görüş ve sorunlarınız için bizi aramanızı bekliyoruz.

Saygılarımızla...

Göver Çelik Halat


- İletişime Geçin

Her türlü görüş ve sorunlarınız için bizi aramanızı bekliyoruz.

Adres

Evliya Çelebi Mahallesi Ümmet Sokak No:6 / 1-2 Tuzla - İSTANBUL

Haritada Gör

Sosyal Medya

- Bize ulaşın